Yumurta Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır

medyumrBüyü Çeşitleri8 Yorum14 Eylül 2013

imagesYumurta büyüsü, karı kocayı birleştirme amacıyla yapılan büyülerdendir. Her ne kadar çiftler arasındaki soğuk rüzgarları yok etmek amacıyla yapılsa da kimi zaman çiftleri ayırma amacıyla da yapılabilir. Genellikle erkeği, eşine ve evine karşı daha sıkı bağlama amacıyla yapılır.

Yumurta büyüsü yapılırken, yaptıran ve yapan kişilerin ebcedsel değerleri hesaplanır ve bu doğrultuda büyü işlemi yapılır. Bu büyünün adından da anlayabileceğinzi gibi büyü yapılırken bir yumurta gereklidir ve bu yumurta üzerine hangi yazıların tam olarak ne zaman yazılması gerektiği, çeşitli okumaların hepsi ebced hesaplamasına göre belirlenir. Yumurta büyüsü tamamlandıktan sonra, elde edilen karışım yakılabilir veya gizli olarak toprağa gömülebilir.

Yumurta büyüsünün, kişileri ayırma amacıyla yapılmasını pek onaylamıyoruz. Ayırma amacıyla bu büyü yapılırken çoğu zaman delinmiş veya içi akıtılmış çürük yumurta kullanır. Çeşitli okumalar yaptıktan sonra toprağa gömülerür ve büyü tamamlanır. Bu büyüyü yaptırırken bu konunun uzmanlarına yaptırmanız daha verimli olacaktır. Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yumurta Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. sevval diyor ki:

  merhaba biz evımızın deposunda yumurta bulduk hocaya gıttık çatlak ızlerını kagıda çızdı ve ayrılık uzaklaştırmak için yapılmış dedı aynı zmnda bahçeye olu topragı darı tohumu ve su serpilmiş dedı kımın yaptıgını soylemedı ama yakınlarınızdan bırı dedı sadece kım oldugunu bulabılırmıyız ?

  • alahdostu(ismail) diyor ki:

   bu ayırma büyüsüdür yavrum yumurtanın içinin nereye döküldügünü bulamasasan bu büyüyü yapandan başkası çözemez

 2. emre yavuz diyor ki:

  slm hocam :
  eşim bayram temizliği yaparken balkondakı kanepenın içinde 3 adet tavuk yumurtası buldu.yumurtayı sallıyoruz ıcı boş gözüküyor sizce ne anlamamız gerekiyor bu durumdan….
  kolay gelsın saygılarımla….

 3. reyhanersin diyor ki:

  kaynanamın evinde benim odamda eşyalarımın arasınde yumurta koymuilar saglam hiç kırık degil onu ben buldum sonrA KAYNANAMA GÖSTERDİN ODA DEREYE ATAYIMDEDİ ALDI ŞİMDİ EŞİMLE SORUN YAŞIYORUM NERDEYSE AYRILMA NOKTASINA GELDİM EŞİM BENİ ÇOCUKLERIMI HİÇ GÖRMÜYOR İLGİSİZ EVİNE KARŞI BANA ŞİDDET DE BAŞLADI NEYAPICAGIMI BİLMİYORUMNEOLUR BANA YARDIM EDİN.

 4. mehmet alper ulusoy diyor ki:

  merhabalar bizim evden ve damda 2 tane üzeri yazılı yumurta bulduk çok ilginçtir korku filmi gibi yumurtaları kendi hallerine bıraktıgımızda kendiliginden ayaga kalkıyor sivri tarafı yukar bakıyor bana bu konuda çok acil yardım edebilirmisiniz mail adresim yukarda ayrıca birini kırdık içi boş çıktı çok acil yardım edin

 5. derya gunel diyor ki:

  mutfağımın en altında en arkasında poşete sarılı iki yumurta vardı ondan önce dış kapının zorlandını gördüm anahtarla zor actım bu ne anlama geliyor

 6. yasin acun diyor ki:

  Hocam isyerimin onunde curuk ici bos yumurta vardi hic dokunmadim acaba ne olabilir

 7. h.y diyor ki:

  yumurta büyüsü genelde eşlerin ayrılması yuvanın dağılması için yapılan bir büyü çeşididir yumurtayı bulduğunuzda kırmayın sakın

Yumurta Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam

Medyum Bilgi Arama

RSS Medyum Rauf

 • Papaz Büyüsü Aslında Herkesin Dilinde!
  Papaz büyüsü aslında herkesin dilinde dolanan ancak esrarı kimse tarafından tam bilinmeyen bir büyüdür. Papaz büyüleri oldukça karmaşık ve tehlikelidirler. Mutlaka kesi sonuç veren işlemler oldukları için çok ta rağbet görmektedirler. Papaz büyüsü daha önceleri din adamları tarafından yapıldığı için papaz büyüsü adı ile anılmaktadır. Fakat günümüzde bunun en […]
 • Evlilik Büyüsü İncelemeleri
  Günümüz toplumunda incelendiği zaman giderek boşanmaların arttığını görmekteyiz. Bu üzücü durum hem toplumun aklıselim fertlerini hem de mağdur olan herkesi üzmekte ve perişan etmektedir. Evlilik sonsuza dek bağlanmak demektir. Bizim inançlarımızda ölümden sonra yaşan da olduğu bilinmektedir. Yaratıcımız çiftleri ve kendine amel edenleri ayırmayacağını söylü […]

MEDYUM RAUF HOCA

Medyum Rauf medyumlar içerisinde çok ciddi başarılara imza atan önemli bir medyumdur. İlişkiler üzerine yoğunlaşan çalışmalar yapan Rauf hoca, çok uzun bir süredir yurt dışındaki takipçilerine de medyumluk hizmetleri vermeye başlamıştır.

MEDYUM OKUNMA

AŞK BÜYÜSÜ BİLGİSİ

Aşk büyüsü, seven ile sevilenin daha sıkı bağlar ile birbirlerine bağlanmasını sağlaması, ayrılanların kısa sürede barışmalarının sağlanması, nişanlı, sözlü ya da sevgililerin sevgilerinin, muhabbetlerinin artması için uygulanmaktadır.

Sitemizde Aşk Büyüsü bilgileri, Bağlama Büyüsü açıklamaları ve Papaz Büyüsü detayları vardır. Bu bilgilerin tamamı bilgi verme amaçlıdır. Bundan ayrı olarak medyum bilgileri için bize ulaşabilirsiniz.