Papaz Büyüsü ve Papaz Büyüleri

medyumrBüyü Çeşitleri6 Yorum11 Ocak 2014

Günümüzde büyü, dua ve vefk uygulamaları yapanlara hem sosyal medyada hem de etrafımızda günlük hayatımızda sıklıkla rastlamaktayız. Bunun nedenlerinin başında büyük bir kazanç kapısı olması vardır. Ancak bu tür uygulamalar kazanç sağlamaktan daha çok kişilerin dertlerine derman olmak ve dertlerini, sıkıntılarını çözüme kavuşturmak asıl amaçtır. Bu yazımızda Papaz büyüsü detayları yer alıyor. Medyumlar ya da daha çok medyum olduğunu iddia eden kişiler tarafından bir getirim, kazanç kapısı olarak görülen bu uygulamalar nedeni ile insanlar daha fazla çaresizlik içinde kalmaktadır. Çünkü sıkıntılarının son bulacağını, istedikleri sonuca ulaşacağını sanan kişiler vakit kaybetmektedir.

medyum-kimdirOysaki gerçek bir medyum insanlara umut tacirliği yapmaktan kaçınır ve her şeyi doğru ve net olarak ilgili kişilere anlatır, açıklar. Gerçek bir Medyum işini ciddiye alır ve umut tacirliği yapmaz. Gerçek olana odaklı olarak hizmet verir. Kazançtan daha çok yapmış olduğu büyü ve diğer uygulamaların sonucuna odaklanan kişilerdir. Bu nedenledir ki papaz büyüsü, aşk büyüsü, vefk uygulamaları ile diğer büyü çeşitlerine başvurmayı düşünen kişilerin bu alanda uzmanlığını ve etkinliğini aynı zamanda da iyi niyetini kanıtlamış bilinen kişilerden seçmesi gerekmektedir. Böylece daha net ve doğru sonuca ulaşılabilecektir. Büyü, vefk uygulamaları ancak ve ancak iyi bir amaca hizmet ettiğinde Medyumlar tarafından yapılmaktadır. Kötü emellere hizmet eden uygulamalar gerçek bir medyum tarafından asla yerine getirilecek hizmetler arasında yer almamaktadır. Tüm medyum uygulamalarında kalıcı ve etkin bir sonuca erişim sağlayabilmek için zamana ihtiyaç duyulmaktadır. Hiçbir uygulama anında ve kısa süre içerisinde sonuca ulaşmamaktadır. Sabır ve özveri büyünün etkisini göstermesinde en önemli süreçtir.

Papaz büyüsü, son zamanlarda en çok merak edilen ve yaptırılmak istenen büyü çeşitlerinin başında gelmektedir. Papaz büyüsünü, bu konuda tecrübeli medyumlar yapar ve her papaz büyüsü yapıyorum diyen kişiye inanmamanız ve doğru medyumları tercih etmeniz gerekmektedir. Papaz büyüsü yapılırken, kullanılacak olan malzemelerin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir aksi takdirde büyü etkisini göstermez veya yapan kişiye büyü geri dönerek kişiye zarar verebilir.

Papaz büyüsü, genellikle kişileri birbirinden ayırmak ve çiftlerin hayatlarını karartmak amacıyla yapılır, kimi zamanda papaz büyüsü kişileri birleştirmek içinde yapılabilir. Papaz büyüsü yaptıran kişinin bu büyüye kesinlikle inanması gerekiyor aksi takdirde büyü etkisini göstermez ve büyü bozulur.

Papaz büyüsü uygulamasında, canlı ve ve cansız bir çok malzeme kullanılabilir. Büyünün yapım aşaması oldukça zor ve uzundur, medyum çeşitli okumalar yapar ve sizden büyünün yapılacak olan kişiye ait parça veya bilgi isteyebilir. Genellikle kişilere ait giysi, saç teli, tırnak gibi malzemeler isteyebilirler. Bu malzemelere çeşitli okumalar yapıldıktan sonra büyü, kişinin evinin bahçesine veya yakınlarına gömülerek 7 gün beklenir.

Papaz büyüsü yaptırmak için bizlere ulaşabilir ve papaz büyüsü yaptırabilirsiniz.

Papaz Büyüsü ve Papaz Büyüleri Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. selami.d diyor ki:

  selam rauf bey nasılsınız hocam sizin yapmış olduğunuz papaz büyüsünden son derece yarar gördüm hocam demiştiniz ama inanmamıştım 7 günde sevgilime kavuştum sevgilimle ağır hakaretler ederek ayrılmıştık imkansız gibiydi birleşmek internetten papaz büyüsü hakkında araştırma yaparken siz çıktınız karşıma iyikide size denk gelmişim bu kadar kısa sürede etkili olacağını tahmin edemezdim kız arkadaşım yapmış olduğunuz papaz büyüsü çalışması sayesinde kendiliğinden bana döndü şimdi herşey yolunda burada size teşekkür etmek boynumun borcuydu size çok teşekkür ederim hocam saygılar sunuyorum selami d.

 2. SELMA Ç. diyor ki:

  selam rauf hocam allah sizden razı olsun üstüme kuma getiriyodu neredeyse yapmış olduğunuz papaz büyüsü sayesinde eşim şimdi gözü benden başkasını görmüyor diger bayanıda terk etti.papaz büyüsü çalışmalarınız bu kadar kısa sürede etkisini gösterdi itiraf edeyim ilk başta inanmamıştım ama şimdi herşey harika çok çok çok tşk ederim hocam

 3. şerife T diyor ki:

  merhabalar hocam geçen ay bana papaz büyüsü çalışması yapmıştınız hocam çok etkiliymiş bu ya nasıl mutluyum bilemesiniz eşim terk ediyodu ben yokmuşum gibi davranıyordu benimle hiç alakalı değildi papaz büyüsü çalışmanuız için sizi aradığımda pek ümidim yoktu doğrusu ama şimdi olanlara bakınca yanıldığımı anladım hocam hakkınızı helal edin çalışmalarınızda başarılar diliyorum sevgi ve saygılarımla

 4. hıdır Ç diyor ki:

  selamunaleykum hoca nasılsınız hocam yaptığınız papaz büyüsü çalışmanız sayesinde herşeyi red eden anamdan emdiğim sütü burnumdan getiren eşim hiç bir sorun çıkarmadan benim şartlarımı kebul ederek boşandı hocam yapmış olduğunuz papaz büyüsü çalışmanız sayesinde başım derde girmekten kurtuldu hocam çok etkili bir çalışmaymış bu papaz büyüsü çalışması şimdi rahatladım ve işimin başına geçtim eşimle yollarımızı ayırdık artık yüzünü görmek istemiyorum oda benim yüzümü görmek istemiyor sağolun var olun hocam inşallah sizi ziyarete gelecegim unutmadım saygılarımla

 5. Haydar diyor ki:

  Hadi bakalım bir işe kalkıştık allah günah yazmasın

 6. İzber diyor ki:

  Merhaba,

  Ben evimin alt kata ait balkonunda 2-3 gün önce kemik buldum daha sonra önemsemeyerek onu balkondan uzaklaştırdım. Evim iki katlı dünde ikinci kattaki odanın balkonunda kemik buldum. Evliyim. Herhangi bir büyü yapılmış olabilir mi? Beni bu konuda aydınlatabilirmisiniz lütfen.

Papaz Büyüsü ve Papaz Büyüleri Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam

Medyum Bilgi Arama

RSS Medyum Rauf

 • Papaz Büyüsü Aslında Herkesin Dilinde!
  Papaz büyüsü aslında herkesin dilinde dolanan ancak esrarı kimse tarafından tam bilinmeyen bir büyüdür. Papaz büyüleri oldukça karmaşık ve tehlikelidirler. Mutlaka kesi sonuç veren işlemler oldukları için çok ta rağbet görmektedirler. Papaz büyüsü daha önceleri din adamları tarafından yapıldığı için papaz büyüsü adı ile anılmaktadır. Fakat günümüzde bunun en […]
 • Evlilik Büyüsü İncelemeleri
  Günümüz toplumunda incelendiği zaman giderek boşanmaların arttığını görmekteyiz. Bu üzücü durum hem toplumun aklıselim fertlerini hem de mağdur olan herkesi üzmekte ve perişan etmektedir. Evlilik sonsuza dek bağlanmak demektir. Bizim inançlarımızda ölümden sonra yaşan da olduğu bilinmektedir. Yaratıcımız çiftleri ve kendine amel edenleri ayırmayacağını söylü […]

MEDYUM RAUF HOCA

Medyum Rauf medyumlar içerisinde çok ciddi başarılara imza atan önemli bir medyumdur. İlişkiler üzerine yoğunlaşan çalışmalar yapan Rauf hoca, çok uzun bir süredir yurt dışındaki takipçilerine de medyumluk hizmetleri vermeye başlamıştır.

MEDYUM OKUNMA

AŞK BÜYÜSÜ BİLGİSİ

Aşk büyüsü, seven ile sevilenin daha sıkı bağlar ile birbirlerine bağlanmasını sağlaması, ayrılanların kısa sürede barışmalarının sağlanması, nişanlı, sözlü ya da sevgililerin sevgilerinin, muhabbetlerinin artması için uygulanmaktadır.

Sitemizde Aşk Büyüsü bilgileri, Bağlama Büyüsü açıklamaları ve Papaz Büyüsü detayları vardır. Bu bilgilerin tamamı bilgi verme amaçlıdır. Bundan ayrı olarak medyum bilgileri için bize ulaşabilirsiniz.