Medyum Makalesi; Domuz Yağı Büyüsü Nedir

medyumrBüyü Çeşitleri, Gizli İlimler, Medyum Bilgi0 Yorum21 Ekim 2013

Medyum makalesi olan domuz yağı büyüsü konusu üzerine hazırlanmış makaledir. Büyü iyi ya da kötü insanlar üzerinde büyük bir etkiye sahip olan ruhsal özel bir durum olmaktadır. Büyüler genellikle insanlar arasındaki husumetlerden veya çekememezliklerden dolayı da yapılabilmektedir. Böyle durumlarda en çok yapılan ve en kötü durumlardan olan büyülerden birisi de domuz yağı büyüsü olmaktadır. Bu büyü, hayvansal olarak yapılan büyülerdendir.

medyum-makalesi-domuz-yagi-buyusu-nedirHayvansal olarak yapılan ve en etkilisi, en kötüsü olan bu büyü, birçok şekilde yapılan kişiler üzerinde etkisini göstermektedir. Domuz yağı büyüsü yapan kişiler genellikle bu büyüyü yapacakları kişinin evleri üzerine yapmaktadır. Evlerin duvarına veya kapısına sürülmesi şeklinde olmaktadır. Bu şekilde bir büyüye maruz kalan kişiler kurtulabilmek için medyumlardan ya da hocalardan yardım almaya çalışmaktadır. Domuz yağı büyüsü yapan medyum piyasada vardır. Fakat hangi medyum hocanın tam anlamıyla domuz yağı büyüsü yaptığı bilinememektir. Hatta son zamanlarda aldığım telefonlardan bile bazı vatandaşlarımız diğer medyum hocaların domuz yağı büyüsünden haberinin dahi olmadığını söylemektedirler. Ne kadar garip bir durumdur.

Kendisini medyum zanneden kim olursa olsun tüm havas ilmi ve gizli ilimlerle yapılan büyü, dua, muska, celp, tesir işlemlerinin tamamını bilmesi gerekmektedir. Türkiye’nin uzman Medyum Hocası Rauf hoca her türlü sıkıntılarınıza karşı her zaman yanınızdadır. Bir telefon kadar yakınınızda bulunan Medyum Rauf sizlere gizli ilimlerin kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Her türlü sorunlarınıza her türlü çözümler bulan gerçek medyum sizlerle kardeşlerim.

Etiketler: , ,

Medyum Makalesi; Domuz Yağı Büyüsü Nedir Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam

Medyum Bilgi Arama

RSS Medyum Rauf

  • Papaz Büyüsü Aslında Herkesin Dilinde!
    Papaz büyüsü aslında herkesin dilinde dolanan ancak esrarı kimse tarafından tam bilinmeyen bir büyüdür. Papaz büyüleri oldukça karmaşık ve tehlikelidirler. Mutlaka kesi sonuç veren işlemler oldukları için çok ta rağbet görmektedirler. Papaz büyüsü daha önceleri din adamları tarafından yapıldığı için papaz büyüsü adı ile anılmaktadır. Fakat günümüzde bunun en […]
  • Evlilik Büyüsü İncelemeleri
    Günümüz toplumunda incelendiği zaman giderek boşanmaların arttığını görmekteyiz. Bu üzücü durum hem toplumun aklıselim fertlerini hem de mağdur olan herkesi üzmekte ve perişan etmektedir. Evlilik sonsuza dek bağlanmak demektir. Bizim inançlarımızda ölümden sonra yaşan da olduğu bilinmektedir. Yaratıcımız çiftleri ve kendine amel edenleri ayırmayacağını söylü […]

MEDYUM RAUF HOCA

Medyum Rauf medyumlar içerisinde çok ciddi başarılara imza atan önemli bir medyumdur. İlişkiler üzerine yoğunlaşan çalışmalar yapan Rauf hoca, çok uzun bir süredir yurt dışındaki takipçilerine de medyumluk hizmetleri vermeye başlamıştır.

MEDYUM OKUNMA

AŞK BÜYÜSÜ BİLGİSİ

Aşk büyüsü, seven ile sevilenin daha sıkı bağlar ile birbirlerine bağlanmasını sağlaması, ayrılanların kısa sürede barışmalarının sağlanması, nişanlı, sözlü ya da sevgililerin sevgilerinin, muhabbetlerinin artması için uygulanmaktadır.

Sitemizde Aşk Büyüsü bilgileri, Bağlama Büyüsü açıklamaları ve Papaz Büyüsü detayları vardır. Bu bilgilerin tamamı bilgi verme amaçlıdır. Bundan ayrı olarak medyum bilgileri için bize ulaşabilirsiniz.